Not really a fan. PROS: –I obtained it for a highly discounted price. $ 4.95 for a year. –Includes teacher’s guides for each workbook. –Everything is pretty much laid out for you. –Can print multiple copies if necessary. CONS: –Customer service is non-existent. No seriously. I’ve contacted them 3 times with no response. And if you try to post an issue on their Facebook page, they delete it and never answer you. –Price seems to fluctuate, so by the time you renew, who knows what the price will be. –Material seems to be behind grade level 1 – 2 grades. –Some lessons are extremely short! 1 short page or reading in 10th grade Biology.(Go with CK-12 instead) –There is no way to print out an entire unit. You have to click to view each lesson in each subject, one by one. That means to print a whole unit, you need a lot of time. –I advise printing all units(yes…a lifetime of work) and then keeping it as a sample. Make copies as needed because the lessons often won’t load and then you’re stuck. And remember, no customer service. Bottom line, if you can get it for $ 5 bucks… maybe use it. Otherwise, skip this! It’s a headache to use. UPDATE: Many, many errors. Typos and just incorrect info in these books. I’m not sure who wrote this curriculum, but you should use it with caution.